G-21 Vitality | a nejlepší mixér

Se značkou G-21 Vitality spolupracuji už přes rok.

Hledala jsem na trhu nějaký výkonný mixér za rozumné peníze, a narazila jsem právě na mixéry od G-21 Vitality. Než jsem si mixér objednala, napadlo mě, že firmu oslovím a nabídnu jim možnost spolupráce. No a vyšlo to! 🙂

Značka G-21 Vitality patří pod společnost PENTA CZ, s.r.o. a vznikla díky partě nadšených kolegů pro zdravý životní styl.

 

Pro vás tu mám i slevový kód  ANNY10  na 10% slevu z celého nákupu na stránkách: www.g21-vitality.cz

 

Mixér, z jehož výkonu se mi tají dech. 🙂

 

Přístroj, který mám od G-21 Vitality nejraději, je jednoznačně mixér Perfect Smoothie Vitality.

Mixér Perfect Smoothie Vitality můžu doporučit všema deseti.

Určitě ho už znáte z mých videí, protože videoreceptů s ním, už je pěkná řádka. Na blogu jej najdete u receptů pod štítkem – mixujeme

 

Co vlastně s takovým smoothie makerem dělat jiného než smoothie?

Já jsem vlastně ani jednou v mixéru smoothie nedělala. 😀

Mixér používám na mixování úplně všeho. Především je skvělým pomocníkem při „mletí“ všemožných druhů mouky (pohanka, jáhly, lněné semínko, čočka…). Umí i skvělá oříšková másla a poradí si i s hromadou fazolí. Nejlepší je pro výrobu raw dezertů. Nebojím se do něj dát jak horké, tak studené. Prostě vše, co potřebuju rozmixovat.

Někdy si říkám, že tohle fakt už nezvládne, ale vždycky mě překvapí. 😀

 

To je vážně tak dokonalý?

Přemýšlím, co bych mu vlastně mohla vytknout. Možná velikost nádoby, která je pro některé recepty zbytečně veliká. Díky tomu je proces mixování, třeba mandlí nebo ořechů, pracnější. Ale i na to v G-21 vitality mysleli a udělali k mixéru i menší nádobu, kterou si můžete přikoupit.

Pro mě je tohle taky novinka. O menší nádobě jsem se dozvěděla až od jedné slečny, která mi psala, že si ji bude kupovat. 😀

 

Další věc, kterou bych vytkla, jsou čudlíky, které mixér dávají do pohybu. Levý čudlík spouští mixování (a kolečkem si volíte výkon) a pravý čudlík (který se sám vrací) je na jednorázové mixnutí (pulsnutí) v plném výkonu.

Oba čudlíky jsou v základní poloze každý jinak – tak jak můžete vidět na fotce. Tohle mě ze začátku hodně mátlo. Jednou se mi stalo, že jsem si čudlík omylem zapnula a nevšimla si toho. Když jsem mixér dala do zásuvky hned se pustil. Tohle mě tááák šíleně vyděsilo, že respekt k výkonu mixéru, který se mi od té doby vryl do žil, se snad nikdy nevytratí.

 

 

Na závěr…

Mixér používám už dlouho a někdy jsem mu dala i celkem slušně zabrat – no myslím, že si se mnou docela dost užil. 😀 Všechno drží a stále funguje jak má. Jediné, co jeví známky opotřebení, tak je nádoba, která je trochu poškrábaná, ale není nic co by vadilo.

Myslím, že 4 roky záruky na tělo, kterou G-21 Vitality na mixér dávají, si opravdu můžou dovolit. Už jen příjemnou třešničkou nakonec je fakt, že veškeré plasty použité na mixéru jsou BPA Free. 🙂

Pokud přemýšlíte nad koupí mixéru, moje zkušenosti už znáte. Určitě při koupi zvažte i možnost si rovnou přikoupit i menší nádobu, nemusíte se bát, že byste ji nevyužili.

 

Fotografie do článku jsem použila ze stránek – www.g21-vitality.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *