O MNĚ

O MNĚ A LIVE WITH ANNY

Blog Live with Anny jsem založila jako podporu svému YouTube kanálu.

Věnuji se primárně natáčení videoreceptů, protože si myslím, že jsou tak nejpřínosnější. Z mé zkušenosti se receptu tolik nebojím, když vidím, že jeho postup hravě zvládnu. 🙂

Na internetu mi chyběly zdravé, rychlé a jednoduché recepty, a tak jsem se pustila do vytváření vlastních receptů. Avšak cesta k nalezení toho (pro mě) pravého a zdravého stylu stravování byla dlouhá a na mém blogu (i YouTube kanálu) je podrobně zmapovaná.

Vše začalo rokem 2016, kdy jsem ukončila studium na další vysoké škole a rozhodla jsem se, že mi stačí pouze titul DiS. Našla jsem si práci a chtěla se zapojit do světa „pracujících dospělých“. Rychle jsem ale pochopila, že tahle práce není pro mě. Mám spousty koníčků, které jsem musela kvůli práci omezit, a nerada jsem stavěla svoji práci na první místo.  I přes veliký nesouhlas rodičů, avšak s úžasnou podporou partnera, jsem z práce odešla a přemýšlela co dál. Chtěla jsem nejdřív zjistit, co by mě vůbec bavilo, a tak jsem si dala pauzu a začala se věnovat jídlu více dopodrobna. Milovala jsem vaření a hlavně pečení a už jsem nesnášela ten pocit, kdy mi je špatně po jídle. A tak jsem se pustila do studia a zdravé jídlo se pro mě stalo prioritou.

Teď (v únoru 2018) už vím, co je pro mé tělo dobré, a po čem se cítím skvěle. Moc ráda vám předám své zkušenosti, tipy a recepty. Aktuálně se stravujeme bez masa a většinou i bez lepku.

 

Nakonec chci moc moc poděkovat svému příteli a mému životnímu partnerovi, který je mi velikou oporou a díky němu jsem mohla odejít z práce a vrhnout se do Live with Anny. Děkuji moc za Tvoji podporu Vaší, opravdu moc si jí vážím.

Taky chci poděkovat i VÁM, mým čtenářům a sledujícím, bez vás bych už s projektem dávno skončila. Vaše komentáře mi dodávají neskutečnou podporu a sílu točit další videorecepty. Děkuji moc!

 

Nechť je můj blok pro vás inspirací, zdrojem informací a doufám i potěšením.